خدمات


 

شرکت پیشران صنعت تهران در اسل 1379 به منظور ارائه خدمات مشاوره ای به واحدهای صنعتی تاسیس گردید. این شرکت در حال حاضر با سابقه بیش از 1000 پروژه در زمینه های طراحی و مدیریت واحدهای صنعتی و دارا بودن 15 دفتر نمایندگی در استان های مختلف کشور، افتخار دارد از مرحله ایجاد واحد صنعتی تا اخذ استانداردها، افزایش بهره وری و افزایش توان فنی واحدهای صنعتی فاعلیت نماید.


1

مطالعات امکان سنجی و نظارت

واحد پیشران - ایجاد شرکت پیشران صنعت تهران دارای گرید الف (بالاترین گرید)از سیستم بانکی در زمینه تهیه طرح های توجیهی فنی ،مالی و اقتصادی می باشد.این بخش از سال1385 موفق به اخذ گرید بانک صنعت و معدن در زمینه تهیه طرح های توجیهی جهت ایجاد واحدهای صنعتی جدید با توسعه واحدهای موجود گردید.این بخش در حال حاضر مشاور معتمد سیستم بانکی کشور می باشد. مشاوره در زمینه تامین ماشین آلات مناسب، بهبود فرمولاسیون محصولات تولیدی و طراحی لی اوت از دیگر خدمات این واحد می باشد.

2

مشاوره در زمینه اخذ گواهی نامه های بین المللی

واحد پیشران - صنعت شرکت پیشران صنعت تهران دارای رتبه 1 از سازمان مدیریت و برنامه ریزی، جهت مشاوره و پیاده سازی استانداردهای

    ISO9001 ، ISO14001 ، OHSAS18001 ، HACCP ، ISO2200 ، ISO/TS16949
و... دارای گرید از سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران، دارای تاییدیه از ساپکو و دارای تاییدیه از سازه گستر می باشد.این بخش با اجرای بیش از 600 پروژه در این زمینه،رزومه بسیار خوبی به جا گذاشته است.


3

اجرای پروژه های بهره وری

واحد پیشران - بهره ور شرکت پیشران صنعت تهران با اجرای پروژه هایی در زمینه عارضه یابی و بهره وری واحدهای صنعتی، تلاش نموده است زمینه های کاهش بهره وری و سودآوری کارخانجات را شناسایی نموده و درنهایت در قالب پروژه های بهبود، بهره وری را برای این دسته از مشتریان خود به ارمغان آورد.

4

آموزش

واحد پیشران - آکادمی دارای گرید از سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و مورد تایید شرکت های معتبرگواهی دهنده بین المللی می باشد.این بخش تا کنون دوره های مختلفی را در کاخانجات و مراکز علمی و دانشگاهی برگزار نموده است.این واحد آماده است که دوره های آموزشی تخصصی را برای سازمان ها و واحدهای صنعتی و یا کارخانجات برگزار نماید.


5

اخذ استاندارد های محصول

واحد پیشران - ریجن شرکت پیشران صنعت تهران در راستای اخذ استانداردهای محصول نظیر AL ,HAL ,EC ,CE ,FDA ,... فعالیت دارد.از دیگر خدمات این واحد ثبت برند به صورت جهانی به وسیله وکلای بین المللی می باشد.

6

اجرای پروژه های مهندسی صنایع

واحد پیشران - توسعه شرکت پیشران صنعت تهران در راستای ارتقاء توان سازمان ها و کارخانجات و برنامه ریزی آینده آن ها اقدام به اجرای پروژه های برنامه ریزی استراتزیک، مدل تعالی سازمانی EFQM ،سیستم های برنامه ریزی تولید و... در سازمان ها می نماید.


7

تحقیقات بازار و برند سازی